Servis & Bakım

7/24 Arayabileceğiniz Servis Telefonları

0224 246 59 11

BAKIM-ARIZA SERVİSİ AKIŞI

BAKIMLAR
Müşterinin bakım hizmeti talep etmesiyle başlayan süreçtir.Hizmet almak isteyen müşterinin telefonla veya gelerek, bize ulaşmasıyla, hizmet verilecek asansör hakkında bilgi ve asansörün adresi alınır.
Bakım yapılacak asansör teknisyenlerimizce kontrol edilerek, insan güvenliği açısından tehlike oluşturacak eksiklikler ve asansörün çalışmasını aksatacak aşınmalar varsa müşteriye detaylı bilgi verilmek üzere tespit edilir. Değiştirilmesi gereken parçalar ve neden olduğu aksaklıklarla ilgili olarak, revizyon teklifi düzenlenerek müşteri bilgilendirilir.
Bakımı yapılacak asansörün insan güvenliği açısından emniyetli , hizmete elverişli bulunması durumunda bakım isteyen müşteriye bakım teklifi sunulur.
Teklifin sözleşmeye dönüşmesi durumunda her ay asansörün periyodik kontrolleri yapılır ve bakım- kontrol formu bina yetkilisine teslim edilir.
Böylece asansörün uzun ömürlü olması ve hizmetinin sürekliliği sağlanır.

ARIZALAR
Sözleşmesi mevcut asansörlerle ilgili arıza bildirimleri telefonla yapılabildiği gibi bizzat şirkete gelinip bildirilebilir.
Bildirilen tüm arızalar şirketimizde yazılı olarak kayıt altına alınır. Arızaları mümkün olan en kısa sürede gidermek üzere şirket bünyesindeki 5 ekiplik servise arıza ile ilgili bilgiler verilip yönlendirmeler yapılır.
Acil durumlarda ise (kabinde insan kalması gibi) hiç zaman kaybedilmeden müdahalede bulunulur.Ayrıca asansör kabini içine asılan 7/24 hizmet verecek teknisyenlerimizin GSM numaralarının bulunduğu kart asılmaktadır.

Servis Telefon 0224 246 59 11

Desteğemi İhtiyacınız Var?

Asansör ihtiyacınız veya servis ihtiyacınızmı var?
Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınıza göre uygun asansör tercihinize ve servis desteğine yardım hazır.

HEMEN BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇİN