Hakkımızda

Avrupa Standartlar Komitesi yolcu ve yük asansörlerindeki konfor ve güvenliği arttırmak için 2 yeni standart yayınladı. Bu yeni standartlar 1 Eylül 2017 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

ÇEBAŞ Asansör

Çebaş Asansör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1990 yılında Bursa’da kurulmuştur. Firmamız kurulduğu günden itibaren kalite ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda çalışmalar yaparak güvenilir bir marka olmayı başarmıştır.

Firmamız; asansör montaj, revizyon ve aylık periyodik bakımlarını Sanayi Bakanlığı Yönetmeliğine ve uluslar arası standartlara uygun olarak gerçekleştirir. Bu doğrultuda firmamız, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, CE, ISO 9001:2008 kalite belgelerine ve Asansörler İçin Tam Kalite Güvence Sertifikası’na sahiptir.

Mühendis kadromuz ve teknik personelimiz ile montaj, revizyon ve periyodik bakım hizmetleri verilmektedir.

Misyonumuz

Çebaş Asansör olarak amacımız; emniyet, teknoloji, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı olarak çalışmalarımızı yapmak ve can güvenliğini, insan yaşamını ön planda tutarak faaliyetlerimizi gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz

Asansörlerin montaj aşamasından tamamlanmasına kadar olan süreçlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, periyodik bakımlar ile memnuniyetlerin kalıcılığını sağlamak önceliğimizdir. Hedefimiz; Asansörlerimizin uzun yıllar güvenle çalışması için gerekli kontrollerinin düzenli olarak yapmak ve müşterilerimizin güvenli asansörler ile yolculuk yapmasını sağlamaktır.

Türk Standartları Enstitüsü Asansör Yönetmeliği
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından: ASANSÖRLERİN TASARIMINA İLİŞKİN USUL VE ESASLARA DAİR TEBLİĞ (SGM: 2017/18)
1250

Asansör Montajı


27

Yılın Tecrübesi


Desteğemi İhtiyacınız Var?

Asansör ihtiyacınız veya servis ihtiyacınızmı var?
Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınıza göre uygun asansör tercihinize ve servis desteğine yardım hazır.

HEMEN BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇİN

İletişimde Kalın